Zapraszamy serdecznie nauczycieli uważności, koła naukowe Mindfulness oraz ośrodki prowadzące zajęcia z mindfulness dla dorosłych i dla dzieci w całej Polsce do organizowania wydarzenia w tych dniach.

Jak można się zaangażować?

Wystarczy w terminie 7 – 13.02.2022 r. zorganizować bezpłatne spotkanie promujące uważność.

Może to być wspólne praktykowanie uważności, praktyka mindful jogi, prelekcja o mindfulness, krótki warsztat dot. radzenia sobie ze stresem, trudnymi emocjami za pomocą uważności lub jak zastosować mindfulness w życiu zawodowym albo gdy cierpimy na bezsenność lub podobne.

W zależności od sytuacji związanej z zagrożeniem wirusowym, spotkania będą prowadzone w trybie on-line lub, jeżeli wytyczne i obostrzenia na to pozwolą, stacjonarnie. 

Co należy zrobić?

  • Założyć wydarzenię na Facebooku i dodać @DniUważności jako współorganizatora (wtedy wydarzenie będzie widoczne również na naszym profilu);

  • Promować swoje wydarzenia, czyli także ODU, wśród jak największej grupy odbiorców (poprzez mailing, newsletter, media społecznościowe, plakat, etc.);

  • Przeprowadzić bezpłatne wydarzenie w dniach 7 – 13 lutego 2022 r. przez certyfikowanego nauczyciela uważności;

  • Ze względu na zagrożenie wirusowe zalecamy przeprowadzenie wydarzeń w trybie on-line. Jeżeli jednak obostrzenia zezwolą na organizację warsztatów stacjonarnie, wówczas Organizator ma obowiązek przeprowadzenie takiego wydarzenia zgodnie z aktualnymi wytycznymi i reżimem sanitarnym ustalonym przez Ministerstwo Zdrowia.

  • Przesłać zdjęcia z warsztatów lub grafiki promującej wydarzenie wraz z krótkim podsumowaniem wydarzenia oraz liczby uczestników na adres: kontakt@dni-uwaznosci.pl (do 18.02.2022 r. do końca dnia).

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami! kontakt@dni-uwaznosci.pl

Dlaczego Warto się zaangażować?

– by pomóc innym podnieść jakość życia,
– by wspólnie zrobić coś dobrego,
– by promować swój ośrodek oraz prowadzących,
– by promować zdrowy tryb życia,
– by uczyć prostych technik radzenia sobie ze stresem.

W zamian za uczestnictwo w Dniach Uważności organizatorzy proponują:

  • Organizację i koordynację Ogólnopolskich Dni Uważności;

  • Pozyskanie partnerów;

  • Ogólnopolską promocję w mediach społecznościowych oraz na stronie dni-uważności.pl wszystkich wydarzeń odbywających się w ramach ODU, ich organizatorów i prowadzących;

  • Wsparcie i przekazywanie informacji organizatorom wydarzeń.