Logo Letnich Dni Uważności

1. Edycja Letnich Ogólnopolskich Dni Uważności

Od 2019 roku, w sezonie zimowym odbywają się Ogólnopolskie Dni Uważności #ODU.
Wychodząc z założenia, że uważność jest Nam potrzebna jak nigdy dotąd, podjęliśmy wspólny kolektyw w postaci Letnich Ogólnopolskich Dni Uważności #LODU.

W tym roku, z dumą zapraszamy do pierwszej edycji, czyli #LODU24. Akcja potrwa aż przez całe lato!!! Zaczynamy już 9 czerwca największą sesja jogi i uważności w Sopocie, a kończymy dopiero 14 wrześnianajwiększą sesją jogi i uważności na Pomorzu, w Gdyni.

Misją #LODU jest to, aby przez całe lato, w różnych miejscach w Polsce, odbywały się rozmaite inicjatywy upowszechniające wiedzę i praktyki w oparciu o uważność na różnych płaszczyznach życia.

Jeśli jesteś uczestnikiem/-czką

śledź naszą stronę oraz fanpage na Facebooku aby znaleźć nadchodzące wydarzenia w Twojej okolicy. Promuj wydarzenia na swoich mediach społecznościowych i zapraszaj znajomych!

Jeśli jesteś nauczycielem/-ką

uważności lub jogi i chcesz włączyć się w organizację #LODU24 to zapraszamy do zgłaszania swoich inicjatyw, czyli bezpłatnych wydarzeń dotyczących uważności w życiu, w całej Polsce, w naturze (w parku, w lesie, na plaży lub w innych przestrzeniach otaczającej przyrody). Wystarczy wypełnić formularz i wysłać swoje zgłoszenie a potem przeprowadzić swój projekt.

Regulamin akcji