Zapraszamy do udziału w Interdyscyplinarnej Konferencji Mindfulness, która odbędzie się w dniu 13 stycznia 2019 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Fundacja Rozwoju Mindfulness powstała, aby sprzyjać łagodzeniu cierpienia oraz podnosić dobrostan psychofizyczny ludzi i grup społecznych poprzez kształcenie w zakresie uważności i interwencji na niej opartych. Poprzez te działania chcielibyśmy uczestniczyć w rozwoju harmonijnego społeczeństwa, w którym ludzie prowadzą bardziej świadomie, oparte na życzliwości, współczuciu i mądrości życie.

Rozwojowi tych jakości oraz jednoczeniu się naszego środowiska wokół uważności, służy właśnie ta Konferencja. Zbiega się ona z terminem rozpoczęciem polskiej edycji Szkolenia Nauczycielskiego w Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT) prowadzonego we współpracy z Oksfordzkim Centrum Uważności.

Konferencja będzie zwieńczeniem Ogólnopolskich Dni Uważności, które odbędą się w dniach 7-12 stycznia 2019 r. w wielu ośrodkach uważności w całej Polsce. W tych dniach będzie można uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach, wykładach i konsultacjach informujących i propagujących uważność oraz rozwijanie życzliwości i współczucia w codziennym życiu.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób, którym bliskie są wymienione cele i wartości, zwłaszcza adresowana jest do przedsiębiorców, nauczycieli, pedagogów, pracowników służby zdrowia, psychologów i innych grup zawodowych zainteresowanych poprawą zdrowia, jakości życia i wzrostem świadomości poprzez praktykowanie uważności i współczucia.


1 komentarz

Fundacja Rozwoju Mindfulness | OGÓLNOPOLSKIE DNI UWAŻNOŚCI 2019 · 18 maja, 2020 o 11:49 am

[…] zakończony i podsumowany został w dniu 13 stycznia 2019 r. w Trójmieście podczas konferencji „Gdziekolwiek jesteś, bądź. Społeczny wymiar […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *